Τρίτη, 2 Ιουνίου 2009

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΑ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ

Γενική κατάταξη Επώνυμο Όνομα Χρόνος Σύλλογος Πόλη
1 Θεοδώρου Ζαχαρίας 1 46 42 ORCA TEAM ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
2 Κασίμης Δημήτριος 1 46 44 ORCA TEAM ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
3 Αποστολίδης Ανέστης 1 47 30 JUST RUN ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
4 Γουγούσης Κωνσταντίνος 1 47 47 ΓΑΣ ΚΟΡΗΣΟΥ ΚΟΡΗΣΟΣ/ΚΑΣΤΟΡΙΑ
5 Τίτας Χρήστος 1 49 29 ΑΟΦ Φλώρινας ΦΛΩΡΙΝΑ
6 Κωνσταντινίδης Κοσμάς 1 53 16 Ανεξάρτητος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
7 Μανώλας Κωνσταντίνος 1 55 35 Αίολος Πτολεμαίδας ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
8 Κουκουτέγος Αντώνιος 1 56 07 ΟΜΓ ΒΕΡΟΙΑ
9 Αγαθός Σπυρίδων 1 57 14 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
10 Στογιάννης Αθανάσιος 1 57 46 Ανεξάρτητος ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
11 Γαρόφλος Κωνσταντίνος 1 57 51 ΟΜΓ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
12 Στόϊτσης Κυριάκος 1 58 50 Ανεξάρτητος ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ
13 Φιλημέγκας Γεώργιος 1 59 14 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
14 Κόκλης Σταύρος 1 59 36 Εδεσσαϊκή Γ.Ε. ΕΔΕΣΣΑ
15 Ρουσιαμάνης Τρύφων 2 00 53 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ
17 Μαλιμπόρσκα - Κυριάκου Ιρενα 2 01 23 UNDER ARMOUR ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
16 Μπαρτζιώκας Ευάγγελος 2 01 23 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ
18 Δανιηλίδης Κυριάκος 2 01 55 ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ
19 Δέλλιος Ιωάννης 2 05 47 ΣΔΥΚ Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
20 Φολτόπουλος Μωυσής 2 05 47 Αρδασσα Mountaining Team ΑΡΔΑΣΣΑ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
21 Σουμαλιάς Ζήνων 2 06 27 ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑ
23 Καλδέλης Παναγιώτης 2 07 03 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
22 Μπουκουβάλα Νίκη 2 07 03 Εδεσσαϊκή Γ.Ε. ΕΔΕΣΣΑ
24 Παπουνίδου Ναταλία 2 07 52 ΣΑΛΟΜΟΝ HELLAS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
25 Τάχος Δημήτριος 2 09 29 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ
26 Ψαϊλας Γεώργιος 2 09 45 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑ
27 Καμαριωτίδης Αναστάσιος 2 09 51 JUST RUN ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
28 Κόλλιας Νικόλαος 2 10 09 ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟ ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ
29 Παναγιωτίδης Δημήτριος 2 10 49 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
30 Παντακίδης Σπυρίδων 2 11 03 ΟΜΓ
31 Σούκος Ιωάννης 2 11 03 ΟΜΓ
32 Καταπόδης Σπυρίδων 2 11 08 Σύλλογος Κέρκυρας
33 Σιαμόγλου Αλέξανδρος 2 11 18 ΣΔΥ Κοζάνης
34 Πατουλίδης Πέτρος 2 12 27 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
35 Τραπέζας Δημήτριος 2 12 46 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ
36 Οικονόμου Ιωάννης 2 13 12 Ανεξάρτητος ΑΡΤΑ
37 Σκορδάς Πασχάλης 2 14 22 ΣΔΥ Κοζάνης
38 Χύτας Χρήστος 2 14 39 Ανεξάρτητος
39 Φραντζεσκάκης Μάνος 2 15 02 Τρεχαλίσιους - Βουναλίσιους ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
40 Παναγιωτίδης Παναγιώτης 2 15 16 Σύλλογος ΠΑΟΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑ Θεσσαλονίκης
41 Πέτσος Χρήστος 2 16 09 ΟΜΓ
42 Κουσαλίδης Κωνσταντίνος 2 17 39 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
43 Πλούσιος Κωνσταντίνος 2 17 43 Ανεξάρτητος
44 Παπακοσμάς Κοσμάς 2 18 32 Σύλλογος Πτολεμαΐδας
46 Ουζουνίδης Χρήστος 2 19 00 ΟΜΓ ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ ΠΕΛΛΗΣ
47 Σταθόπουλος Δημήτριος 2 19 30 ΣΔΥ Κοζάνης
48 Καρατζέτζος Αριστείδης 2 19 47 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΡΟΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
49 Μαυρουδής Γεώργιος 2 20 30 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΔΡΑΜΑ
50 Ρεντάκης Μιχαήλ 2 20 58 ΟΜΓ
51 Ιωαννόπουλος Ιωάννης 2 21 35 ΑΟΦ Φλώρινας ΤΡΟΠΑΙΟΥΧΟΣ/ΦΛΩΡΙΝΑ
52 Πατούρα Φρόσω 2 22 06 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
53 Ιωαννίδης Θεόδωρος 2 22 24 Σύλλογος Πτολεμαΐδας
54 Μπίσμπας Θωμάς 2 22 35 KATERINI TRAIL RUNNING ΚΑΤΕΡΙΝΗ
55 Δραγατάς Κωνσταντίνος 2 22 48 ΣΔΥ Κοζάνης
56 Ντάγκας Παναγιώτης 2 23 07 Ανεξάρτητος ΚΟΖΑΝΗ
57 Παπαδόπουλος Ιωάννης 2 23 15 Ορειαβατική Λέσχη Εορδαίας
58 Βασδάρη Σουζάνα 2 23 26 Ανεξάρτητος ΓΡΕΒΕΝΑ
59 Λαμπρινίδης Δημήτριος 2 24 10 ΤΑΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
60 Παπαιωάννου Γεώργιος 2 24 10 ΑΣ Ποσειδών Ιωαννινών
61 Γιαννόπουλος Γεώργιος 2 24 17 ΣΔΥ Κοζάνης
62 Πολυχρονίδης Ιωάννης 2 24 57 Ανεξάρτητος ΜΕΣΟΒΟΥΝΟ ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΜΙΟΥ
63 Παπανικολάου Αλέξανδρος 2 25 05 ΟΜΓ
64 Κακλίδης Δημήτριος 2 26 14 Σύλλογος Πτολεμαΐδας
65 Ουζουνίδης Ιωάννης 2 26 42 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
66 Βεζυρίδης Κωνσταντίνος 2 26 53 ΟΜΓ
67 Τσίγκας Φίλιππος 2 27 07 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
68 Παππάς Διονύσιος 2 27 12 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
69 Αθανασιάδης Ανδρέας 2 27 20 ΣΔΥ Κοζάνης
70 Δανιηλίδης Αθανάσιος 2 27 35 Λέσχη Εορδαίας
71 Δρουδράκης Δημήτριος 2 27 45 ΣΔΥ Κοζάνης
72 Πατσίκας Κωνσταντίνος 2 27 47 Α.Σ Δόξα Αναργύρων
73 Μελανοφρύδης Γεώργιος 2 27 49 Ορειβατικός Σύλλογος Κτενίου
74 Χριστοδούλου Θεόδωρος 2 28 10 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
75 Καραγκιουρίδης Γεώργιος 2 28 15 Ανεξάρτητος ΑΜΜΟΥΔΙΑ/ΣΕΡΡΩΝ
76 Παπαδημητρίου Θωμάς 2 29 00 Ανεξάρτητος ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
78 Βουλγαρίδης Χρήστος 2 29 18 ΟΜΓ
77 Βουλγαρίδης Δημήτριος 2 29 18 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
79 Πουταλής Ιωάννης 2 29 22 Σύλλογος Πτολεμαΐδας
80 Ντανζελικ Μικαελ 2 29 25 Ανεξάρτητος
82 Κανλής Θεολόγος 2 29 45 Ανεξάρτητος ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
83 Κοτσελίδης Παναγιώτης 2 29 58 ΕΠΑΛ Πτολεμαίδας
84 Σκόδρας Παντελής 2 30 15 Ανεξάρτητος ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
84 Ρουσιαμάνης Κωνσταντίνος 2 30 37 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
86 Τσίρτσης Γεώργιος 2 31 12 Χιλιομόδι Κορινθίας
88 Αρμενίδης Αθανάσιος 2 31 35 ΣΕΒΑΣ Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
87 Πάτσος Γεώργιος 2 31 35 ΟΜΓ
89 Γάϊτάνης Χαράλαμπος 2 31 49 ΟΜΓ
90 Παγκαλίδης Κωνσταντίνος 2 33 22 ΣΔΥ Κοζάνης
91 Τσιντσαρ Ζοραν 2 34 07 ΟΜΑΔΑ Ε ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
92 Γίτσας Κωνσταντίνος 2 34 40 Ανεξάρτητος
93 Φαγκρίδας Κωνσταντίνος 2 34 40 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
94 Χριστοδούλου Σάββας 2 35 27 ΣΔΥ Κοζάνης
95 Τσιμούρας Θεόδωρος 2 36 30 ΕΟΣ ΛΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΛΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΠΙΕΡΙΑΣ
96 Τσαβδαρίδης Ευστάθιος 2 36 42 ΣΕΟ Θεσσαλονίκης
97 Ρούσσος Ευστάθιος 2 36 42 ΣΔΥ Κοζάνης
98 Προσπαθόπουλος Αλέξανδρος 2 36 50 ROAD RUNNERS
99 Σιαρλίδης Βασίλειος 2 37 20 Αρδασσα Mountaining Team
100 Μητρούλης Δημήτριος 2 37 50 Αρδασσα Mountaining Team
101 Χατζηπαναγιωτίδης Λεωνίδας 2 38 10 ΣΔΥ Κοζάνης
102 Κίλης Κυριάκος 2 38 37 Ορειαβατική Λέσχη Εορδαίας
103 Τελίδης Γεώργιος 2 38 52 ROAD RUNNERS
104 Σπυρόπουλος Μηνάς 2 39 20 ΣΔΥ Κοζάνης
105 Τσακίρη Κυριακή 2 39 44 Ανεξάρτητος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
106 Τσιφλίδου Κούλα 2 4045 ΣΔΥ Κοζάνης ΚΟΖΑΝΗ
107 Κατάνος Αντώνιος 2 42 18 ΟΜΓ ΕΡΑΤΥΡΑ/ΚΟΖΑΝΗΣ
108 Βασιλειάδης Χαράλαμπος 2 44 17 Ανεξάρτητος
109 Χατζηγιαννάκης Θωμάς 2 44 17 ΣΔΥ Κοζάνης
110 Μπούσμπουρας Περικλής 2 46 35 Ανεξάρτητος ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
111 Φίλιππας Στάθης 2 46 40 TRAIL RUNNING ΚΑΤΕΡΙΝΗ
112 Πεχλιβανίδης Κωνσταντίνος 2 47 00 ΟΜΓ
113 Παπακοσμά Βηθλεέμ 2 47 25 ΑΟΦ Φλώρινας ΦΛΩΡΙΝΑ
114 Κατακαλίδης Νικόλαος 2 48 08 ΣΔΥ Κοζάνης
115 Βενίδης Λεωνίδας 2 50 00 ORCA TEAM ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
117 Γκέκας Αθανάσιος 2 50 25 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ
118 Θέμελης Γεώργιος 2 50 25 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ
119 Βασιλειάδης Βασίλειος 2 50 25 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων
120 Γιαφούρης Ηλίας 2 51 52 ΟΜΓ
121 Μανδέλας Χάρης 2 52 10 ΣΔΥ Κοζάνης
122 Θωίδης Γεώργιος 2 52 30 ΣΔΥ Κοζάνης
123 Τριανταφύλλου Χάρης 2 53 00 ΣΔΥ Κοζάνης
124 Ραφαηλίδης Νικόλαος 2 53 16 ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΔΗΜΟΣ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ
125 Τσάμος Ελευθέριος 2 55 04 Σύλλογος Περιβάλλοντος Οινόη Καστορίας
126 Πασχαλίδης Παναγιώτης 2 55 34 ΕΠΑΛ Πτολεμαίδας
127 Τσακαλίδης Κωνσταντίνος 2 56 27 ΟΜΓ
128 Ακρίβος Χρήστος 2 57 00 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ
129 Τελλίδης Παναγιώτης 2 57 25 Ανεξάρτητος
130 Ζέρβας Κωνσταντίνος 2 58 47 Ανεξάρτητος
131 Καρασιούνας Βασίλειος 2 59 02 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ
132 Πράπας Φώτιος 2 59 17 Ανεξάρτητος
133 Λιαμός Ιωάννης 3 08 40 ROAD RUNNERS
134 Μπάλτος Γεώργιος 3 09 06 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
135 Φιλιππίδου Αναστασία 3 11 25 ΜΑΡΑΘΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
136 Σάμιος Κωνσταντίνος 3 14 33 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
137 Καραμπάσης Πασχάλης 3 16 27 ROAD RUNNERS
138 Τασιώνη Βασιλική 3 20 06 ΣΔΥΚ Πτολεμαΐδας ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
139 Παπαδόπουλος Θεόδωρος 3 21 25 Σύλλογος Περιβάλλοντος Οινόη Καστορίας
140 Παπαιωάννου Παναγιώτης 3 21 30 Σύλλογος Περιβάλλοντος Οινόη Καστορίας
141 Καζαντζής Δημήτριος 3 30 00 Ανεξάρτητος ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
142 Βασιλείου Κοσμάς 3 31 00 ROAD RUNNERS
143 Τσόλος Παναγιώτης 3 32 00 ΟΜΓ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
144 Λαζαρίδης Ηλίας 3 34 00 Ανεξάρτητος ΜΑΥΡΟΠΗΓΗ ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
145 Λιάρος Βασίλειος 3 34 42 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΒΕΤΕΡΑΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΕΔΕΣΣΑΣ
146 Καρύδου Ελένη 3 34 54 Ανεξάρτητος ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ
147 Κυριλίδης Βασίλειος 3 35 00 ΕΟΣ Καβάλας
147 Βαδίνας Κωνσταντίνος 3 35 00 Ανεξάρτητος ΣΕΡΡΕΣ
147 Γράϊδης Χρήστος 3 35 00 Ανεξάρτητος
147 Παρεσίδης Σοφοκλής 3 35 00 Ανεξάρτητος
147 Μαυρίδης Παναγιώτης 3 35 00 ΟΜΓ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ
147 Βλάχου Χρήστος 3 35 00 Ανεξάρτητος
147 Βυζαρέλης Απόστολος 3 35 00 JUST RUN
147 Μαυρουδή Γλυκερία 3 35 00 Δράμα
147 Μανάσης Πολυχρόνης 3 40 09 POONTANS
147 Σιδηρόπουλος Μιλτιάδης 4 20 00 Ανεξάρτητος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου